Dni skupienia dla samorządowców (zapowiedź)

Archidiecezja Katowicka

2016-03-15

kokoszyce3Tradycyjnie w sobotę przed Niedzielą Palmową, 19 marca br., w czterech miejscach archidiecezji katowickiej odbędą się dni skupienia dla samorządowców miast, powiatów i gmin.

Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie wspólnym posiłkiem około godz. 13.00.

Miejsca, w których odbędą się dni skupienia dla samorządowców, to: parafia św. Antoniego w Rybniku, parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich, parafia św. Marii Magdaleny w Tychach oraz Diecezjalny Dom Rekolekcyjny im. bp. Stanisława Adamskiego w Kokoszycach.

Na każdym ze spotkań obecny będzie jeden z katowickich biskupów: metropolita katowicki abp Wiktor Skworc w Tychach, bp Marek Szkudło w Piekarach Śl., bp Adam Wodarczyk w Rybniku i Kokoszycach.

Archidiecezjalny Serwis Informacyjny