Kalendarium biskupa Adama Wodarczyka

Archidiecezja Katowicka

2018-02-13

KWIECIEŃ 2018

 

19 IV – czwartek

KATOWICE – ARCHIKATEDRA CHRYSTUSA KRÓLA
godz. 12.00 - Msza święta dziękczynna za dar przyjęcia święceń prezbiteratu JE ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca i kapłanów z rocznika święceń 1973

KONIAKÓW – DOM REKOLEKCYJNY EMAUS RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE
godz. 18.00 - Msza św. z okazji 20-lecia Domu Emaus


20 IV – piątek RYBNIK ZAMYSŁÓW – PARAFIA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
Wizytacja kanoniczna. Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży
21 IV – sobota

OSINY – PARAFIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA ROBOTNIKA
godz. 10.00 - Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży z parafii: Świętego Józefa Robotnika w Osinach i Matki Bożej Częstochowskiej w Kleszczowie

MYSŁOWICE ŁAWKI – PARAFIA CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ
godz. 12.00 - Spotkanie animatorów oazowych z oaz lat 80-tych w Brennej Grabowej

SOSNOWIEC - DIECEZJALNA AKADEMIA RODZINY
godz. 15.00 - Wykład o Księdzu Franciszku Blachnickim pt. „Sługa Boży Franciszek Blachnicki”


22 IV – niedziela RYBNIK ZAMYSŁÓW – PARAFIA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
Wizytacja kanoniczna
24 IV – wtorek ŻORY – PARAFIA ŚWIĘTEGO STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA
godz. 18.00 - Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży

25 IV – środa

KATOWICE – KRYPTA KATEDRY CHRYSTUSA KRÓLA
godz. 8.00 - Msza święta w intencji bp Marka Szkudło z okazji imienin oraz w intencji kwietniowych solenizantów: pracowników kurii oraz instytucji diecezjalnych

GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – PARAFIA ŚWIĘTEGO JERZEGO
godz. 18.00 - Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży


26 IV – czwartek

KATOWICE – WYDZIAŁ TEOLOGICZNY UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
godz. 13.30 - Konkurs biblijny

PIASEK – PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
godz. 17.00 - Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży


27 IV – piątek RYBNIK NIEWIADOM – PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Wizytacja kanoniczna. Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania
28 IV – sobota

KRAKÓW ŁAGIEWNIKI – BAZYLIKA BOŻEGO MIŁOSIERDZI
godz. 9.00 - Udział w beatyfikacji Czcigodnej Sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej

PSZCZYNA STARA WIEŚ – PARAFIA ŚWIĘTEJ JADWIGI ŚLĄSKIEJ
godz. 14.00 - Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży z parafii: Trójcy Przenajświętszej w Wiśle Wielkiej, Świętego Mikołaja w Łące oraz Świętej Jadwigi Śląskiej w Starej Wsi


29 IV – niedziela RYBNIK NIEWIADOM – PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Wizytacja kanoniczna

Kalendarium biskupa Adama