45. Rocznica święceń prezbiteratu abp Wiktora Skworca

ZAPROSZENIE DO MODLITWY W 45. ROCZNICĘ ŚWIĘCEŃ PREZBITERATU ARCYBISKUPA WIKTORA SKWORCA - METROPOLITY KATOWICKIEGO I CAŁEGO ROCZNIKA 1973

zdjęcie: ks. S. Kreczmański

Biuro Prasowe Archidiecezji Katowickiej

2018-04-17

Pragniemy poinformować, że w czwartek 19 kwietnia arcybiskup katowicki Wiktor Skworc, razem z kapłanami wyświeconymi w 1973 roku, będzie dziękował w katedrze o godzinie 12-tej za dar powołania i 45 lat służby Kościołowi.

Wszystkich kapłanów obchodzących 45. rocznicę przyjęcia święceń prebiteratu polecamy modlitwie wiernych i za nią w imieniu rocznika święceń 1973 dziękujemy.

Niech Pan – Dobry Pasterz, błogosławi Metropolicie katowickiemu i wszystkim wspominającym w tych dniach swoje kolejne rocznice święceń kapłańskich. Naszą modlitwą otoczmy także diakonów przygotowujących się do przyjęcia święceń a także zjednoczmy się w modlitwie o nowe i święte powołania kapłańskie.

† Marek Szkudło   † Adam Wodarczyk
  Wikariusz Generalny   Wikariusz Generalny