Słowo pasterskie Arcybiskupa Katowickiego podczas Pielgrzymki Ministrantów Archidiecezji Katowickiej, 30 sierpnia 2019 roku.

Homilia Arcybiskupa Katowickiego wygłoszona podczas Dożynek Wojewódzkich w Czernicy, 25 sierpnia 2019 roku.

Słowo pasterskie Arcybiskupa Katowickiego podczas pielgrzymki stanowej dziewcząt i kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej, 18 sierpnia 2019 roku.

Homilia Arcybiskupa Katowickiego w uroczystość św. Jacka, patrona metropolii górnośląskiej. 80. rocznica śmierci Wojciecha Korfantego, 17 sierpnia 2019 roku.

Homilia Arcybiskupa Katowickiego wygłoszona w Uroczystość Wniebowzięcia NMP w Rudach Raciborskich, 15 sierpnia 2019 roku.

Homilia Arcybiskupa Katowickiego z okazji 100-lecia I powstania śląskiego; Katowice, 11 sierpnia 2019 r.

Homilia Arcybiskupa Katowickiego; Jasna Góra, 3 sierpnia 2019 r.

Homilia wygłoszona w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach podczas Mszy św. z okazji 100-lecia Policji Państwowej.

Msza św. w intencji ojczyzny w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Homilia Arcybiskupa Katowickiego; Katowice; Boże Ciało; 20 czerwca 2019