Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Stefania Suchoń, lat 86, matka księdza Andrzeja Suchonia, proboszcza Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach.

Jej pogrzeb odbędzie się:

• w piątek, 12 marca br., w Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach:
    godz. 15.30 - Msza św. żałobna z udziałem kapłanów, parafian i innych wiernych
  • w sobotę, 13 marca br., w Parafii Matki Bożej Różańcowej w Łaziskach Górnych:
    godz. 11.00 - Msza św. żałobna z udziałem rodziny i najbliższych
    po Mszy św. - pochowanie zmarłej na cmentarzu parafialnym

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz na remont kościoła w Łaziskach Górnych (wyłączone z użytku dwie boczne nawy), biorąc pod uwagę ograniczoną ilość miejsc dostępnych dla wiernych, zachęcamy Czcigodnych Księży/Ojców o ewentualną obecność na Mszy w piątek w Katowicach.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Amen.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.