Z przykrością zawiadamiamy, że 24 grudnia br. w Szpitalu w Chorzowie zmarł śp. Zygmunt Żołna, l. 88, ojciec ks. Tomasza Żołny (rocznik święceń 1997) pochodzącego z Parafii Św. Floriana w Chorzowie, wikariusza Parafii Św. Herberta Biskupa w Wodzisławiu Śląskim.

Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek, 30 grudnia o godz. 11.00 w kościele pw. Świętej Marii Magdaleny Rudzie Śląskiej - Bielszowicach.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Amen.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.