Z przykrością zawiadamiamy, że w poniedziałek 1 lipca zmarł śp. ks. Lesław Przepłata, lat 59, rocznik święceń 1992, proboszcz Parafii Świętego Jerzego w Goczałkowicach-Zdroju.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Gertruda Paruzel, lat 99, matka księdza Eugeniusza PARUZELA (rocznik święceń 1989), proboszcza Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Pawłowicach.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Stanisław SAMSEL, lat 90, ojciec księdza dra Adama SAMSELA MSF oraz ojca Normana SAMSELA OFM.

Z przykrością zawiadamiamy, że 24 czerwca br., zmarł śp. Tadeusz Niesiobęcki, lat 84, ojciec księdza Dariusza NIESIOBĘCKIEGO (rocznik święceń 1992).

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Ludwik Hołyński, lat 75, ojciec księdza Krzysztofa Hołyńskiego (rocznik święceń 1998).

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.