Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Cecylia Golec, lat 85, siostra ks. Ernesta Grajcke (rocznik święceń 1964), emerytowanego proboszcza Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Mysłowicach oraz ks. Brunona Grajcke (rocznik święceń 1973), proboszcza Parafii Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela w Cieszynie - Mnisztwie (diecezja bielsko-żywiecka).

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. ks. Alojzy Pośpiech, lat 83 w tym 59 lat w kapłaństwie, emeryt diecezji Mainz (Niemcy), pochodzący z Rogowa, wujek ks. Józefa Świerczka (rocznik święceń 1990), proboszcza Parafii Świętego Urbana w Paniówkach.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Benedykt Łukoszek, ojciec ks. Jacka Łukoszka (rocznik święceń 1988), proboszcza parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bieruniu Nowym.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarła śp. Barbara Echolc, lat 67, siostra ks. Aleksandra Wojtali (rocznik święceń 1983), proboszcza parafii Świętego Wawrzyńca w Orzeszu.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł ks. Michał Anczok (rocznik święceń 1971), emerytowany proboszcz Parafii Józefa Robotnika w Tychach - Wartogłowcu. Przeżył 75 lat, w tym 50 lat w kapłaństwie.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.